צור קשר

ליעוץ מקצועי ללא התחייבות
מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

משרדים ומרחבים שונים – מהן השפעות העיצוב וכיצד משלבים נכון

עיצוב המשרד כיום יותר מתמיד ממלא תפקיד אינטגרלי להצלחת העסק. הטכנולוגיות והמגמות החדשות בעיצוב החללים הם הנוף המוביל להזדמנויות והתפתחות העסק ועובדי החברה.

הדגש בעיצוב משרדים זה הפונקציונליות של העסק והאפשרות לשינויים תוך בחירות תואמות של חומרים, גוונים ועוד, בהתאם לתנאי המקום (מפתחים/תאורה טבעית/מבנה החלל וכיוצ”ב).

בשיתוף פעולה עם המצבים/אדריכלים אנו מלבישים את המרחב המעוצב תוך תרגום של קו העיצוב למוצרים שמספרים את קו העיצוב ומשלימים לכדי תמונה מלאה הכוללת: חיפויים מעניינים, צמחייה דקורטיבית בכלים מעוצבים אלמנטים מפוסלים בקו אישי לפרויקט.

השימוש לדוגמא בצמחייה המלאכותית במרחב הציבורי הולך וגובר, כך בשנים האחרונות קיימת עלייה בשימוש בדקורציה מלאכותית. בשל הדיוק בחיקוי הצמחייה הטבעית, הברק הטבעי מודגש ונותן למוצר אפקט של צמח נושם וחי. תחושות טבעיות אלו יוצרות נינוחות ורצון להיות נוכח במרחב.

כמטרה להכניס את הירוק פנימה, במינימום תחזוקה ובמקסימום מראה רענן תמידי. ככל שאיכות המוצר יותר גבוהה, כך קל לתחזק אותו ואת הנקיון סביבו, בהשוואה לאחזקת צמחייה טבעית או צמחייה מלאכותית מחומרים פשוטים.

בסינכרון שבין עיצוב הפנים של המשרדים לבין הדקורציה, הצמחיה ממוקמת במקומות המתאימים ביותר, בצבעוניות שמשלימה את עיצוב הפנים, בגדלים הנכונים למרחבים ולחללים הציבוריים. כל אלה יוצרים חיוניות וחיות שמאפשרת סביבה שלווה, מהנה ומשרה רוגע לכל הסובבים בה.

 

DecoIn

04-6226622 052-3986432 info@deco-in.co.il