צור קשר

ליעוץ מקצועי ללא התחייבות
מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

עיצוב “CUSTOM MADE” תואם קונספט

בתכנון עיצוב הפנים חווית הקנייה וערכיו של בית העסק יוצרים דרישות למוצרים ייחודיים המתחברים ומעצימים את הקונספט של העסק ומותירים חותם אצל קהלי היעד.

ואכן ניתן להבחין במרחבים הציבורי, מסחרי כמו בתי מלון, מסעדות, קניונים, דיור מוגן ועוד בעיצובים ייחודיים היוצרים חוויה בלתי נשכחת, כמו כן באירועי יוקרה השימוש בצמחייה הדקורטיבית מהווה תפאורה עם נוכחות מרשימה של עצי ענק , שיחים ופרחים ללא הכנות מיוחדות.

כל פרויקט עיצובי מקבל התייחסות ספציפית ומומלץ להתייעץ עם מעצב הפנים ו/או עם מעצב צמחייה כדי להתרשם ולקבל כיוון ורעיונות.

חשוב לזכור שעיצוב מקצועי ובחירה תואמת במוצר בעל עיצובי הקשור למרחב ובאיכות גבוהה ייתן מענה לאופיו של בית העסק או האירוע ויישאר אתכם לאורך שנים רבות.

בגלריית התמונות שלפניכם תוכלו להתרשם מצמחייה מיוחדת וגישות שונות לעיצוב חלל שבוצעו בפרויקטים שונים ע”י מעצב צמחייה דקורטיבית.

פרויקט חתונה לבנה-  עיצוב צמחייה בצבעי שמנת, בשילוב ורדים ועצים עם עלווה לבנה.

תל אביב של שנות ה30-  עיצוב שדרת עצי פרי ופיקוסים עתיקים לעיצוב מסעדה ומלון בסגנון נוסטלגי.

צמחייה מוזהבת-  עצי זהב גדולים להענקת אווירת יוקרה בחברה לתכשיטים ומוצרי זהב.

 

העצים והצמחייה מעוצבים ע”י מעצב אישי בארץ ומיוצרים בארץ ובחו”ל. הפרויקטים מלווים בפיקוח מלא ואישי באופן המקצועי ביותר. מומלץ לקבל רעיונות נוספים ולתכנן את החלל לעיצוב בשילוב עם צמחייה דקורטיבית בתאום עם מעצב מומחה בדקורציות יחד עם מעצב הפנים.

DecoIn

04-6226622 052-3986432 info@deco-in.co.il