צור קשר

ליעוץ מקצועי ללא התחייבות
מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

ריהוט ישיבה ייחודי

אזורי כניסה ומעבר בחללים הציבוריים מהווים חשיבות בהתרשמות הראשונית מהמקום גם לעובדי המקום החולפים יום ביומו מלבד האורחים המבקרים במקום.

לכן יש לתת תשומת לב מקסימלית לקדמת פני החברה/העסק. כמו כן שהייה בחללים אלו מכוונת לפונקציונליות מעבר לנראות ועיצוב המקום.

טרם בחירת חומרים חשוב לענות על מספר שאלות לפני שמבצעים החלטות על הריהוט:

מה גודל המרחב שלך? מהי הפריסה של החלל? איזה סגנון עיצובי נבחר? איזו אווירה היית רוצה להגדיר? לאחר ששאלות אלו יענו , יהיה לך רעיון טוב יותר של איזה סוג של רהיטים יהפוך את אזור הקבלה בלובי להיראות במיטבו.

סגנון בחירת הרהיט מותאם לקו העיצוב הנבחר אם זה מאה מודרני ייתכן שהבחירה תהיה יותר מלוטשת  בצביעה מסוימת,  או אם הכיוון מראה קלאסי יותר, ייתכן שתרצה ללכת על גוונים עץ מסוימים. כמו כן אם הבחירה היא בקו אמנות הדקו, אופנתי, פשוט או כל דבר בין לבין, יש מגוון של סגנונות לבחירה. החשוב הוא לשמור על נוחות בעיצוב הריהוט ללא קשר לאורך הזמן שהנוכחים מבלים בו.

הרהיט מוצע עם אפשרות להצטיידות טכנולוגית עם יציאות לטעינת טלפונים ומטענים, כך צרכי האורחים נענים וההתרשמות הינה חיובית יותר על הביקור בחברה/ בעסק כאשר צרכים אלו נענים.

מניסיון של שנים רבות והתבוננות על צרכי האלמנטים במרחב, פיתחנו את ספסל הישיבה הייחודי ה- “TreeSitter”  המיוצר מנגרות בתכנון אישי במגוון גוונים ומידות. הרהיט משלב אדנית עם עץ דקורטיבי המעוצב בתוכו והינו לבחירה מתוך ליין הייבוא ומותאם לעיצוב הכללי במתחם.

הספסל משמש הן כאלמנט פיסולי מעניין במרחב ובנוסף כרהיט שימושי המזמין לשבת “בצל” העץ למנוחה או להתבוננות סביב.

הדגמים מותאמים לישיבה בו זמנית של 8-10 אנשים ויותר בתואם לבקשת מזמין העבודה.

TreeSitter מותאם למרחב הציבורי/מסחרי ומתאים לחלים שונים ביניהם-

לובי בתי מלון

קניונים

אולמות תצוגה של חברות

בנייני משרדים

בנייני מגורים

ועוד.

DecoIn

04-6226622 052-3986432 info@deco-in.co.il